اکسسوری مو زنانه و دخترانه

آشنایی با بهترین اکسسوری های مو سال 2021

آشنایی با بهترین اکسسوری های مو سال 2021

اکسسوری یک واژه ای انگلیسی در دنیای مد است و به معنای لوازم جانبی است یعنی هر چیزی به جز، لباس اصلی که زیبا و چشمگیر باشد را «accessor» می‌گویند. مهمترین اکسسوری‌های مردانه عبارتند از: انواع کمربند، ساعت، کروات، انگشتر، دستبند و… همچنین مهمترین اکسسوری زنانه: انواع زیورآلات، ساعت، شال و روسری و اکسسوری های مختلف مو است که در ادامه جهت آشنایی با بهترین اکسسوری های مو سال 2021 ، انواع کلیپس، کش مو، گیره و … موی زنانه معرفی خواهد شد.

آشنایی با بهترین اکسسوری های مو سال 2021

اکسسوری‌های مو شامل انواع ابزار و لوازمی است که با آن بتوان مو را تزیین و زیبایی آن را چندین برابر کرد، مانند تل و کش های مو ،گیره ها و زنجیر ها و ریسه های مختلف و.. البته در هنگام انتخاب اکسسوری مو باید به اندازه و رنگ مو دقت کرد و متناسب با آن اکسسوری را انتخاب کنید .نمونه های از اکسسوری های مو را در قسمت زیری با هم بررسی می‌کنیم.

آشنایی با گیره مو

یکی از پرطرفدارترین اکسسوری های مو گیره های سر هستند که انواع و اقسام مختلف دارند گیره ها گاه فقط جنبه تزیینی دارند و گاهی جنبه جمع کردن مو پس شما خریداران محترم می توانید بنا به سلیقه و نیاز خود از میان صدها گیره سر، نمونه مورد نظر خود را انتخاب کنید. فقط در هنگام خرید به چند نکته دقت کنید:

  • حجم مو (کم پشتی یا پرپشتی): اگر موی پرپشتی دارید حتماً گیره سر قوی تری را انتخاب کنید
  • اندازه مو: برخی گیره های سر برای موهای بلند مناسب نیستند.
  • رنگ مو: بهتر است گیره سر خود را متناسب با رنگ موی خود انتخاب کنید تا جلوه بیشتری بر روی موهایتان داشته باشد.
  • کاربرد گیره: برای مصارف روزانه میخواهید یا کاربرد تزیینی دارد؟

در زیر نمونه های از گیره های سر را با هم مشاهده خواهیم کرد.

 سنجاق سر یا گیره های تزیینی

گیره‌ و یا سنجاق‌های سر در کنار مو قرار گرفته و کناره‌های مو را جمع می‌کند. گیره‌های ساده مصرف روزانه دارند و البته که سنجاق ها و یا گیره های معمولی بسته به حجم و لخت بودن یا ضخیم بودن مو با یکدیگر فرق می‌کنند برخی موهای نازک احتیاج به سنجاق های محکم تری دارند تا بتوانند مو را جمع کند. در زیر دو نمونه سنجاق ساده که معمولا بین اکثر خانمها طرفدار دارد را می بینید که در طرح ها و رنگ های مختلف می‌توانید آن را تهیه کنید.

نمونه زیر نیز یکی از پرطرفدار ترین گیره‌ها یا کلیپس های مو است که معمولا بین دختران کوچک طرفدار بسیار دارد و با آن موی دختران را به صورت خیلی ساده می آرایند؛ و دارای ترکیب رنگی و شکل بسیار زیادی است.

کلیپس سر زنانه

کلیپس مو کوچک

 

اما سنجاق ها و گیره‌های شکیل‌‌ تر و زیباتر که از طراحی های متنوع و خاصی برخوردار است را می‌توانید در مهمانی‌ها و جشن‌ها از آنها استفاده کنید. این طراحی‌ها گاهی شبیه گل یا حروف انگلیسی و ستاره هستند یا اشکال مختلف و طرح‌هایی که با مروارید بر روی گیره‌های ساده طراحی می‌شوند و اغلب برای مهمانی ها و جشن ها استفاده می شود و مصرف روزانه کمتری دارند. نمونه هایی از این سنجاق ها را در زیر مشاهده می کنید.

 

آشنایی با بهترین گیره های جمع کننده مو ( کلیپس) سال 2021

کسانی که دارای موهای بلندی هستند اغلب برای فعالیت های روزانه احتیاج به گیره‌های جمع کننده مو دارند. امروزه انواع و اقسام گیره های مختلف در بازار به وفور دیده می‌شود. گیره‌ها از جنس‌ها و شکل‌ها و اندازه‌های مختلف که شما مصرف کنندگان محترم بنابر نیاز و سلیقه خود می‌توانید از آنها استفاده کنید. این کلیپس ها گاهی از جنس پلاستیک و گاهی فلزی می باشند. در شکل زیر نمونه ای از کلیپس های پلاستیکی را مشاهده می کنید. این کلیپس ها طرح ها و رنگ های مختلفی داشته و شما می توانید براساس سلیقه خود آن را تهیه کنید. کلیپس‌های پلاستیکی زیر نیز غیر از مصرف شخصی معمولا در سالن آرایش برای کوتاه کردن مو استفاده می شود.

کلیپس مو زنانه

کلیپس مو زنانه

در ذیل نمونه‌هایی از کلیپس های فلزی را مشاهده می کنید. این کلیپس‌ها نیز طرح ها و رنگ‌های مختلفی دارد.

آشنایی با انواع کش مو سال 2021

یکی از راه های دیگر برای جمع کردن موی سر استفاده از کش مو است. که به دلیل ارزان و راحت کار کردن با آن طرفداران بسیار زیادی دارد. انواع و اقسام کش ها به شکل‌های مختلف و طرح‌های گوناگون در بازار وجود دارد. برخی از این کش ها بسیار ساده است و گاهی به صورت بسته ای به فروش می رسد و دارای رنگ‌های متفاوتی است. کش مو انواع مختلفی دارد که در ذیل می‌توانید نمونه‌هایی از آن را مشاهده کنید.

گاهی برای زیباتر شدن کش‌ها روی آنها را پارچه می کشند که به اصطلاح به آنها اسکرانچی می‌گویند که در ادامه انواع آنها آمده است. این کش‌ها دارای رنگ و جنس های متفاوتی است و شما بنا به سلیقه خود می توانید آنها را تهیه کنید.

کش مو پارچه ای- اسکرانچی

کش مو پارچه ای 

گاهی نیز برای هر چه زیباتر شدن کش‌ها بر روی آنها مهره و یا گل‌های پلاستیکی قرار می‌دهند که طیف رنگی آنها نیز معمولا بسیار زیاد است.

کش مو مهره دار

کش مو مهره دار

آشنایی با انواع اسکرانچی سال 2021

اسکرانچی ها در دسته کش های مو قرار می‌گیرند. که اغلب از پارچه‌های مختلف زیبا و رنگی ساخته می‌شود. یکی از مزایای اسکرانچی ها این است که اغلب به دلیل راحت بودن حتی می توان با آن ها خوابید و کسانی که دارای موهای بلند هستند به آن نیاز مبرم دارند. شما می توانید موهای خود را بافته و در بالا و پایین آن از اسکرانچی ها استفاده کنید. برخی از این اسکرانچی ها دنباله دار هستند و در بالای بافت مو و یا زمانی که موی خود را دم اسبی کرده جلوه زیبایی به موهای شما می‌دهد. شما می توانید این اسکرانچی ها را به دلیل داشتن تنوع رنگ با لباس های خود ست کنید.

 

آشنایی با انواع تل سال 2021

تل‌ها انواع مختلفی دارند و در دو نوع تل پهن و تل باریک هستند. انواع و اقسام مختلف دارند برخی بسیار ساده است و کاربرد روزانه و همیشگی را دارد اما برخی نیز بسیار زیبا و شکیل است و اغلب در جشن ها و مهمانی ها از آن استفاده می‌کنند. تل وسیله بسیار ساده ای است که هرکس با هر اندازه مویی (موی بلند و کوتاه) می تواند از آن استفاده کند و به موی خود جلوه دهد. تل ها از جنس پارچه، پلاستیک و فلز ساخته شده و شما بنابر نیاز و سلیقه خود می‌توانید از آنها استفاده کنید. در زیر نمونه ای از تل ساده را مشاهده می‌کنید.

تل ساده

تل ساده

گاهی برای زیباتر شدن تل‌های فلزی یا پلاستیکی بر روی آنها مهره‌های رنگی به شکل های مختلف و یا روکش‌هایی از جنس پارچه رنگی قرار می‌دهند که تل‌ها را زیباتر می‌کند و شما می‌توانید از آن برای شرکت در یک مهمانی و یا تولد دوستانه استفاده کنید.

تل پارچه ای

تل گره ای

برای دختران خود از نمونه های زیر استفاده کنید که معمولا ترکیب رنگی بالایی دارد.

تل دخترانه

تل دخترانه

در مواقعی ترکیب پارچه، مروارید و نگین برای هر چه زیباتر شدن تل ها استفاده می شود.

تل مرواریدی

تل مرواریدی

آشنایی با انواع هدبند سال 2021

یکی دیگر از وسایل و ابزارهای اکسسوری مو هدبند است. چیزی شبیه تل اما از جنس و الیاف پارچه که هم جنبه جمع کردن مو به عقب و هم زیبایی را دارد. معمولا هدبندها از پارچه‌های زیبا و رنگین ساخته می شود. رنگ هدبندها بسیار متنوع است و شما میتوانید آن را با رنگ لباس های خود ست کنید.

هدبند دخترانه

امروزه فضای مجازی و خرید اینترنتی به انسان‌ها در سرعت بخشیدن به کارها کمک بسیار کرده است. پس اگر همین امروز نیاز به یکی از اکسسوری‌های مو دارید می‌توانید به سایت پاپیون صورتی مراجعه کنید و هرچه که نیاز دارید را تهیه کنید. سایت پاپیون صورتی انواع و اقسام گیره، تل و هدبندهای زیبا و متنوعی رابه خریداران خود پیشکش می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.